Hvem er vi

Vi som arbeider i FIRST Scandinavia er et bredt sammensatt team med ulike kompetanser og faglig bakgrunn. Vi har til felles at vi er Løsningsorienterte, Inkluderende, Vennlige og Entusiastiske. Det faller oss heldigvis helt naturlig å følge våre verdier, LIVE 


   
per_72

Per-Arild Konradsen

Stifter FIRST Scandinavia 
• +47 40 60 50 00 • perarild@firstscandinavia.org
   
 elstad_72

Stian Elstad

Daglig leder FIRST Scandinavia
Daglig leder FIRST Scandinavia Partner
• +47 95 11 91 27 • stian@firstscandinavia.org
   
rigmor_72

Rigmor Angler

Konseptleder Newton
Kreativt ansvarlig FIRST Scandinavia
• +47 90 75 05 07 • rigmor@firstscandinavia.org
   
OleM

Ole Morten Mortensen

Prosjektleder etablering Newton-rom 
Supportansvarlig FIRST Scandinavia Partner
• +47 90 03 38 65 • ole-morten@firstscandinavia.org
   
Ingvill_72

Ingvill Berg

Pedagogisk ansvarlig   
• +47 91 34 36 84 • ingvill@firstscandinavia.org
   
StianA

Stian A. Olsen

Prosjektleder / Mediedesigner
• +47 48 22 52 36 • stian.andre@firstscandinavia.org
   
mariann-72

Mariann Johnsen

Prosjektleder / Programansvarlig Jr.FLL
• +47 99 41 58 30 • mariann@firstscandinavia.org
   
kristin_72

Kristin Konradsen

Prosjektleder, salg & markedsføring
FIRST Scandinavia Partner
• +47 40 60 61 64 • kristin@fspartner.no
   
solrun

 

Solrunn Lian

Prosjektleder Newton  
• +47 97 74 78 30 • solrunn@firstscandinavia.org
   
monicha_72

Monicha Olsen

Controller  
 • +47 95 07 13 28 • monicha@fspartner.no
   
silje_72
 

Silje Kumeus

Konseptleder FIRST LEGO League
• +47 97 54 79 18 • silje@firstscandinavia.org
   
marte-web

Marte Antonsen

Kreatør / Art director
• +47 90 98 07 27 • marte@firstscandinavia.org
   
kjersti-web

Kjersti Gylseth

Pedagog Newton
• +47 95 16 95 24 • kjersti@firstscandinavia.org
   
Ingrid1-bw-web
 

Ingrid Lea Karlskås

Prosjektleder/ PhD
• +47 99 44 21 03 • ingrid@firstscandinavia.org
   
Axel-web

Axel Storli

IT ansvarlig og prosjektmedarbeider
• +47 99 38 59 50 • axel@fspartner.no
 
IMG_2500-Bjarke-web

Bjarke Falk Nielsen

Dansk Landechef
• +45 21 19 47 97 • bjarke@firstscandinavia.org
   
img_3445-june-web

June Navjord Moltubakk

Pedagog FIRST LEGO League Scandinavia
• +47 93 26 99 83 • june@firstscandinavia.org
   
markus-web

Markus Bjerkenes

Pedagog Newton
• +47 92 85 64 83 • markus@firstscandinavia.org 
   
sebastian-web

Sebastian Tomas Siggerud

Grafisk og digital designer
• +47 46 82 66 94 • sebastian@firstscandinavia.org
   
img_3715-alysia-web

Alysia Tofflemire

Project Director Newton Europe
• +49 176 64 02 94 35 • alysia@newtonroom.com
   
img_3817-arnt-bw-web-2

 

Arnt Myklebost

Prosjektleder
+47 92 86 90 15 arnt@firstscandinavia.org


Oppdatert