Hvem er vi

Vi som arbeider i FIRST Scandinavia er et bredt sammensatt team med ulike kompetanser og faglig bakgrunn. Vi har til felles at vi er Løsningsorienterte, Inkluderende, Vennlige og Entusiastiske. Det faller oss heldigvis helt naturlig å følge våre verdier, LIVE 


   
web-per_arild-img_8772x-bw

Per-Arild Konradsen

Stifter FIRST Scandinavia 
• +47 40 60 50 00 • perarild@firstscandinavia.org
   
web-stian_e-img_0380x-bw

Stian Elstad

Daglig leder FIRST Scandinavia
Daglig leder FIRST Scandinavia Partner
• +47 95 11 91 27 • stian@firstscandinavia.org
   
web-rigmor-img_0161x-bw

Rigmor Angler

Konseptleder Newton
Kreativt ansvarlig FIRST Scandinavia
• +47 90 75 05 07 • rigmor@firstscandinavia.org
   
web-ole_m-img_0464x-bw

Ole Morten Mortensen

Prosjektleder etablering Newton-rom 
Supportansvarlig FIRST Scandinavia Partner
• +47 90 03 38 65 • ole-morten@firstscandinavia.org
   
web-ingvill-img_0154x-bw

Ingvill Berg

Pedagogisk leder   
• +47 91 34 36 84 • ingvill@firstscandinavia.org
   
web-mariann-img_0266x-bw

Mariann Johnsen

Prosjektleder og logistikkansvarlig FIRST LEGO League
• +47 99 41 58 30 • mariann@firstscandinavia.org
   
web-kristin-img_0317x-bw

Kristin Konradsen

Prosjektleder, salg & markedsføring
FIRST Scandinavia Partner
• +47 40 60 61 64 • kristin@fspartner.no
   
web-solrunn-img_0186x-bw


 

Solrunn Lian

Prosjektleder Newton  
• +47 97 74 78 30 • solrunn@firstscandinavia.org
   
web-monicha-img_0262x-bw

Monicha Olsen

Controller  
 • +47 95 07 13 28 • monicha@fspartner.no
   
web-silje-img_0108x-bw

 

Silje Kumeus

Konseptleder FIRST LEGO League
• +47 97 54 79 18 • silje@firstscandinavia.org
   
web-marte-img_0527x-bw

Marte Antonsen

Kreatør / Art director
• +47 90 98 07 27 • marte@firstscandinavia.org
   
web-kjersti-img_0408x-bw

Kjersti Gylseth

Pedagog Newton
• +47 95 16 95 24 • kjersti@firstscandinavia.org
   
web-axel-img_0477x-bw

Axel Storli

IT ansvarlig og prosjektmedarbeider
• +47 99 38 59 50 • axel@fspartner.no
 
web-sara-img_1824-bw

Sara Helen Karlsen

Økonomi- og regnskapsmedarbeider
• +47 90 79 86 26 • sara@firstscandinavia.org
   
web-june-img_0431x-bw


June Navjord Moltubakk

Pedagog FIRST LEGO League Scandinavia
• +47 93 26 99 83 • june@firstscandinavia.org
   
web-sebastian-img_0491x-bw


Sebastian Tomas Siggerud

Grafisk og digital designer
• +47 46 82 66 94 • sebastian@firstscandinavia.org
   
web-arnt-img_0357x-bw


Arnt Myklebost

Økonomisjef
+47 92 86 90 15 arnt@firstscandinavia.org

web-linda-img_0234x-bw

  

Linda Brunstad 

Grafisk designer og kommunikasjonsrådgiver
•+47 91 71 31 64 • linda@firstscandinavia.org
 
web-marcus-img_0207x-bw

Marcus Konradsen

Prosjektleder web
•+47 46 54 00 06 • marcus@firstscandinavia.org 
   
orjan1-web

Ørjan A. Snoen

Pedagog Newton
•+47 90 62 54 66 • orjan@firstscandinavia.org
   
pedrikke1-bw-web

Pedrikke Votvik

Pedagog Newton
• +47 97 11 68 55 • pedrikke@firstscandinavia.org 
 
henrik-2-web

Henrik Sjödin

Sälj & Utbildningsansvarig Sverige
•+ 46 73 098 47 70 • henrik@fspartner.se
 

 
Newtonroom gGmbH Berlin

img_3715-alysia-web

Alysia Tofflemire

Project Director Newton Europe
• +49 176 64 02 94 35 • alysia@newtonroom.com
 
web-maggie-img_8979x-bw

Margrethe Skjelbred 

Project Manager, Newton Europe
•+47 95 03 69 90 • maggie@firstscandinavia.org


lindsey-3xx-bw-web

Dr. Lindsey Hendricks-Franco 

Education Manager, Newton Europe, Newtonroom gGmbH
•+49 (0) 178 270 4501 • lindsey@newtonroom.com
   
niko1-web

Niko Crncevic

Designer, Newton Europe
+49 176 6523 5836 • niko@newtonroom.com
   
jorge1-web

Jorge Carbonell

Project Manager, Newton Europe
+49 159 0175 5094 • jorge@newtonroom.com


Newton America

william-sort_hvitt-web

William Edwards 

Executive Director, Newton America
•+1 312 544 2303 • william@newtonamerica.org

Oppdatert