Hvem er vi

Vi som arbeider i FIRST Scandinavia er et bredt sammensatt team med ulike kompetanser og faglig bakgrunn. Vi har til felles at vi er Løsningsorienterte, Inkluderende, Vennlige og Entusiastiske. Det faller oss heldigvis helt naturlig å følge våre verdier, LIVE 


   
web-per_arild-img_8772x-bw

Per-Arild Konradsen

Stifter FIRST Scandinavia 
• +47 40 60 50 00 • perarild@firstscandinavia.org
   
web-stian_e-img_0380x-bw

Stian Elstad

Daglig leder FIRST Scandinavia
Daglig leder FIRST Scandinavia Partner
• +47 95 11 91 27 • stian@firstscandinavia.org
   
web-rigmor-img_0161x-bw

Rigmor Angler

Konseptleder Newton
Kreativt ansvarlig FIRST Scandinavia
• +47 90 75 05 07 • rigmor@firstscandinavia.org
   
web-ole_m-img_0464x-bw

Ole Morten Mortensen

Prosjektleder etablering Newton-rom 
Supportansvarlig FIRST Scandinavia Partner
• +47 90 03 38 65 • ole-morten@firstscandinavia.org
   
web-ingvill-img_0154x-bw

Ingvill Berg

Pedagogisk leder   
• +47 91 34 36 84 • ingvill@firstscandinavia.org
   
web-stian_a-img_0500x-bw

Stian A. Olsen

Kommunikasjonsansvarlig
• +47 48 22 52 36 • stian.andre@firstscandinavia.org
   
web-mariann-img_0266x-bw

Mariann Johnsen

Prosjektleder / Programansvarlig Jr.FLL
• +47 99 41 58 30 • mariann@firstscandinavia.org
   
web-kristin-img_0317x-bw

Kristin Konradsen

Prosjektleder, salg & markedsføring
FIRST Scandinavia Partner
• +47 40 60 61 64 • kristin@fspartner.no
   
web-solrunn-img_0186x-bw


 

Solrunn Lian

Prosjektleder Newton  
• +47 97 74 78 30 • solrunn@firstscandinavia.org
   
web-monicha-img_0262x-bw

Monicha Olsen

Controller  
 • +47 95 07 13 28 • monicha@fspartner.no
   
web-silje-img_0108x-bw

 

Silje Kumeus

Konseptleder FIRST LEGO League
• +47 97 54 79 18 • silje@firstscandinavia.org
   
web-marte-img_0527x-bw

Marte Antonsen

Kreatør / Art director
• +47 90 98 07 27 • marte@firstscandinavia.org
   
web-kjersti-img_0408x-bw

Kjersti Gylseth

Pedagog Newton
• +47 95 16 95 24 • kjersti@firstscandinavia.org
   
web-ingrid-img_0322x-bw

 

Ingrid Lea Karlskås

Prosjektleder/ PhD
• +47 99 44 21 03 • ingrid@firstscandinavia.org
   
web-axel-img_0477x-bw

Axel Storli

IT ansvarlig og prosjektmedarbeider
• +47 99 38 59 50 • axel@fspartner.no
 
web-sara-img_1824-bw

Sara Helen Karlsen

Økonomi- og regnskapsmedarbeider
• +47 90 79 86 26 • sara@firstscandinavia.org
   
web-june-img_0431x-bw


June Navjord Moltubakk

Pedagog FIRST LEGO League Scandinavia
• +47 93 26 99 83 • june@firstscandinavia.org
   
web-markus-img_0425x-bw


Markus Bjerkenes

Pedagog Newton
• +47 92 85 64 83 • markus@firstscandinavia.org 
   
web-sebastian-img_0491x-bw


Sebastian Tomas Siggerud

Grafisk og digital designer
• +47 46 82 66 94 • sebastian@firstscandinavia.org
   
img_3715-alysia-web

Alysia Tofflemire

Project Director Newton Europe
• +49 176 64 02 94 35 • alysia@newtonroom.com
   
web-arnt-img_0357x-bw


 

Arnt Myklebost

Prosjektleder
+47 92 86 90 15 arnt@firstscandinavia.org
   
web-maggie-img_8979x-bw

 

Margrethe Skjelbred 

Prosjektleder Newton Europe
•+47 95 03 69 90 • maggie@firstscandinavia.org
   
web-linda-img_0234x-bw

  

Linda Brunstad 

Grafisk designer og kommunikasjonsrådgiver
•+47 91 71 31 64 • linda@firstscandinavia.org
   
web-marita-img_0300x-bw

 

Marita Svartsund

Prosjektleder Newton
•+47 97 62 62 61 • marita@firstscandinavia.org
   
web-anne-lise-img_1812x

Anne-Lise Grundstad Meby

Prosjektleder FIRST LEGO League
•+47 92 62 65 44 • anne-lise@firstscandinavia.org 
   
web-marcus-img_0207x-bw

Marcus Konradsen

Instruktør
•+47 46 54 00 06 • marcus@firstscandinavia.org 

Oppdatert