Hvem er vi

Vi som arbeider i FIRST Scandinavia er et bredt sammensatt team med ulike kompetanser og faglig bakgrunn. Vi har til felles at vi er Løsningsorienterte, Inkluderende, Vennlige og Entusiastiske. Det faller oss heldigvis helt naturlig å følge våre verdier, LIVE 


   
per_72

Per-Arild Konradsen

Stifter FIRST Scandinavia 
• +47 40 60 50 00 • perarild@firstscandinavia.org
   
 elstad_72  

Stian Elstad

Daglig leder FIRST Scandinavia
Daglig leder FIRST Scandinavia Partner
• +47 95 11 91 27 • stian@firstscandinavia.org
   
   
rigmor_72
 

Rigmor Angler

Konseptleder Newton
Kreativt ansvarlig FIRST Scandinavia
• +47 90 75 05 07 • rigmor@firstscandinavia.org
   
OleM

Ole Morten Mortensen

Prosjektleder og kursholder  
Supportansvarlig FIRST Scandinavia Partner
• +47 90 03 38 65 • ole-morten@firstscandinavia.org
   
Ingvill_72
 

Ingvill Berg

Prosjektleder og kursholder   
• +47 91 34 36 84 • ingvill@firstscandinavia.org
   
StianA
 

Stian A. Olsen

Grafikk / Video
• +47 48 22 52 36 • stian.andre@firstscandinavia.org
   
mariann-72
 

Mariann Johnsen

Prosjektleder / Programansvarlig Jr.FLL
• +47 99 41 58 30 • mariann@firstscandinavia.org
   
kristin_72

Kristin Konradsen

Prosjektleder, salg & markedsføring
FIRST Scandinavia Partner
• +47 40 60 61 64 • kristin@fspartner.no
   
gøran_72

Gøran Kristiansen

Prosjektleder 
• +47 908 18 001 • goran@firstscandinavia.org
   
solrun

 

Solrunn Lian

Prosjektleder Newton  
• +47 97 74 78 30 • solrunn@firstscandinavia.org
   
monicha_72
 

Monicha Olsen

Økonomimedarbeider  
• +47 95 07 13 28 • monicha@fspartner.no
   
 
silje_72
 

Silje Kumeus

Konseptleder FIRST LEGO League
• +47 97 54 79 18 • silje@firstscandinavia.org
   
 
marte-web
 

Marte Antonsen

Grafisk designer / Art director
• +47 90 98 07 27 • marte@firstscandinavia.org
   

kjersti-web
 

Kjersti Gylseth

Prosjektmedarbeider Newton
• +47 95 16 95 24 • kjersti@firstscandinavia.org
   
 
Ingrid1-bw-web
 

Ingrid Lea Karlskås

Newton-administrasjonen
• +47 99 44 21 03 • ingrid@firstscandinavia.org
   


Oppdatert